flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

Список суддів Голосіївського районного суду міста Києва та їх помічників

 

  В.О. ГОЛОВИ СУДУ 

 Шкірай Микола Іванович

(Кабінет № 1, вул. Потєхіна, 3-а)

 

Судді 

Голосіївського районного суду міста Києва та їх помічники

 

1.                     Антонова Наталія Володимирівна,

Помічник судді – Ляліна Анастасія Олегівна;

 

2.                     Бондаренко Галина Вікторівна (не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді);

 

3.                     Бойко Олександр Васильович,

Помічник судді – Молдован Олена Вікторівна;

 

4.                     Білик Олександр Володимирович (не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді);

 

5.                     Валігура Дмитро Миколайович,

Помічник судді – Єгорова Христина Володимирівна;

 

6.                     Шкірай Микола Іванович,

Помічник судді – Савченко Денис Григорович.

 

7.                     Дмитрук Наталія Юріївна  (перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку),

Помічник судді – Мельниченко Тетяна Сергіївна;

 

8.                     Дідик Микола Володимирович,

Помічник судді – Коруна Олег Володимирович;

 

9.                      Шумко Аліна Володимирівна,

Помічник судді – Бродюк Леся Степанівна;

 

10.                Колдіна Олександра Олегівна,

Помічник судді – Пстух Зоя Федорівна;

 

11.                Ладиченко Сергій Володимирович,

Помічник судді – Тасенко Ольга Олегівна;

 

12.                 Мазур Юрій Юрійович (не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді);

 

13.                Мирошниченко Оксана Володимирівна,

Помічник судді – Бурлака Тетяна Михайлівна;

 

14.                Новак Андрій Васильович,

Помічник судді – Герасимчук Альона Анатоліївна;

 

15.                Хоменко Вікторія Сергіївна (не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді);

 

16.                Первушина Олена Сергіївна,

Помічник судді – Руденко Маріанна Миколаївна;

 

17.                Плахотнюк Катерина Григорівна,

Помічник судді – Коротка Наталія Олександрівна;

 

18.                Полякова Людмила Володимирівна (не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді),

Помічник судді – Сабалдаш Ольга Віталіївна;

 

19.                Рудик Іларіон Валерійович,

Помічник судді – Сафоян Шавіх Хачикович;

 

20.                Сальникова Наталя Миколаївна (не відправляє правосуддя у зв’язку із закінченням строку повноважень судді);

 

21.                Хоменко Олена Леонідівна,

Помічник судді – Янковенко Інна Олександрівна,

 

22.                Чередніченко Наталія Петрівна,

Помічник судді – Миколенко Тетяна Сергіївна;

 

23.                Шевченко Тетяна Миколаївна,

Помічник судді – Веселовська Алла Володимирівна;