flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Підсумки роботи Голосіївського районного суду міста Києва за 2020 рік

     2020 рік характеризується тим, що за наявності 26 штатних посад суддів, фактична кількість суддів, які здійснюють правосуддя, на кінець періоду, становить 15 осіб, з яких:

     Слід відмітити, що 15 грудня 2020 року, 6 новопризначених суддів прийняли присягу судді, та відповідно до рішення зборів суддів від 21 грудня 2020 року приступили до виконання обов’язків судді та здійснення правосуддя відповідно до обраних спеціалізацій.

За 2020 рік суддями Голосіївського районного суду міста Києва розглянуто справ та матеріалів:

Цивільних справ

6193

Адміністративних справ

264

Справ про адміністративні правопорушення

9577

В порядку КПК

10977

     В 2020 році навантаження по перебуванню на розгляді судових справ та матеріалів на одного суддю при розрахунку на фактично працюючу кількість суддів складало – 2697 справ та матеріалів, середня кількість розглянутих справ на одного суддю становить 2077 справ.

     Всього за 2020 рік в провадженні суддів Голосіївського районного суду міста Києва перебувало на розгляді 35 062 справ та матеріалів, з них розглянуто – 27011 справ та матеріалів.

 

Організація роботи Голосіївського районного суду м. Києва

щодо здійснення особистого прийому громадян, розгляду пропозицій, заяв та скарг, що надійшли від громадян у першому півріччі 2020 року.

    Організація роботи суду щодо здійснення прийому громадян, розгляду пропозицій, заяв та скарг, що надійшли від громадян, здійснюється у Голосіївському районному суді міста Києва у відповідності до норм Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Інструкцією з діловодства, Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України  № 348 від 14.04.1997 року зі мінами та доповненнями.

    За 2020 рік працівниками загальної канцелярії опрацьовано 69 626 одиниці вхідної кореспонденції та 15 276 одиниці електронної почти, реєстрація кореспонденції здійснювався з понеділка по четвер з 09 год.  до 17.30 год., в п’ятницю з 08. год. до 15.30 год. Розподіл судових справ здійснювався з понеділка по четвер з 09 год. по 17 год., в п’ятницю з 08 год. по 15 год., за виключенням відводів.

    За 2020 рік уповноваженими особами суду було опрацьовано у відповідності із Законом України «Про доступ до публічної інформації» близько 50 запитів на отримання публічної інформації, (та близько 150 адвокатських запитів).

    За 2020 рік на дії працівників апарату суду надійшло 54 скарг, однак вагомих підстав для проведення службових розслідувань, було порушено дисциплінарне провадження відносно державного службовця. Керівником апарату постійно наголошується на дотримання працівниками апарату належної поведінки та виконанні функціональних обов’язків на належному рівні із дотриманням норм чинного законодавства.

    В організацію та порядок роботи Голосіївського районного суду міста Києва в 2020 році було внесено зміни, пов’язані із карантинними обмеженнями у відповідності до Постанов Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211(зі змінами), Постанови № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, і етапів ослаблення протиепідемічних заходів».

    Тимчасово припинено особистий прийом громадян керівництвом суду, в зв’язку із чим збільшилась загальна кількість письмових звернень, скарг та пропозицій.

 

ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ СУДУ У 2020 РОЦІ

 

     Відповідно до планів роботи на півріччя 2020 року, були своєчасно підготовлені та здані статистичні звіти до ТУ ДСА України в м. Києві.

     Оперативність  розгляду справ та своєчасність здачі справ до канцелярій суду знаходиться на постійному контролі голови суду та керівника апарату. 

     Відповідно до Плану роботи суду, канцеляріями суду постійно проводиться робота по списанню судових справ до архіву суду.

     Головним спеціалістом з кадрової роботи, в повному обсязі виконані вимоги законодавства, забезпечено реалізацію державної політики з питань добору персоналу, організацію заходів з питань підвищення рівня професійної компетенції працівників апарату, документальне оформлення вступу на державну службу її проходження та припинення.

     Працівниками архіву суду ведеться  робота по знищенню судових справ, строки зберігання яких, у відповідності до вимог закону, сплинули.

     Головою суду Чередніченко Н.П., 11.01.2021 року, з метою забезпечення ефективної діяльності Голосіївського районного суду міста Києва та вчасного виконання поставлених завдань, на підставі ст. 24 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» затверджено План роботи на перше півріччя 2021 року.