flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відеоконференцзв’язок за участі Голосіївського районного суду міста Києва

26 лютого 2021, 13:59

     Голосіївський районний суд міста Києва, з метою належної організації роботи суду та уникнення плутанини//неузгод у проведенні судових засідань в режимі відеоконференції, повідомляє.

     Із зарахуванням шести новопризначених суддів до штату Голосіївського районного суду міста Києва, станом на початок 2021 року, істотно посилилось навантаження на структурні підрозділи суду та зросла інтенсивність розгляду справ у залах судових засідань суду.

     Акцентуємо Вашу увагу на тому, що більшість державних установ здійснює дистанційний зв'язок за допомогою сервісів "ЕаsуСоn" за посиланням - https://vkz.court.gov.ua/, котрий розміщений у вільному доступі в глобальній мережі інтерент та адмініструється державним підприємством "Центр судових сервісів", який в свою чергу здійснює реєстрацію, обробку персональних даних, ідентифікує та посвідчує особу з метою участі у дистанційних судових засіданнях в режимі відеоконференції за допомогою особистого кваліфікованого електронного ключа.

     Володільцем персональних даних є Державна судова адміністрація України.

     Враховуючи вище зазначене, а також відсутність спеціального приміщення для проведення дистанційних судових засіданнь в режимі  відеоконференцій та враховуючи посилення навантаження на зали судових засідань, Голосіївський районний суд міста Києва не має можливості забезпечити виконання ухвал, надісланих до суду засобами поштового або електронного зв'язку, щодо забезпечення проведення судових засідань в режимі відеоконференції , відповідно до вимог ст.336 КПК України, ст. 195 КАС України, ст. 212 ЦПК України, які передбачені вимогами процесуального законодавства України.